Podążaj za pasją / Follow your passion

Many people who really inspire me say that it’s super important to follow our passions and spend time doing what we love or like. Not always it gives us any material benefits, although, sooner or later yes, but bring us satisfaction, self-realization and sense of fulfilment. These last ones are included in Maslow’s hierarchy. I have been practising this attitude in my life so that’s why I want to show you, guys something related in a fashion which I’m interested in.

*****

Wiele inspirujących mnie osób mówi o tym jak ważne jest podążanie za swoimi pasjami. Inwestowanie czasu w to co lubimy lub kochamy robić. Nie zawsze przynosi nam to korzyści materialne, chociaż prędzej czy później też, ale przede wszystkim satysfakcję, poczucie samorealizacji i spełnienia, czyli najwyższe potrzeby człowieka uwzględnnione w hierarchii Maslowa. Ja to praktykuję w swoim życiu, a że jedną z rzeczy, którą bardzo lubię jest moda to staram się od czasu do czasu coś dla niej zrobić.

To make my life more colourful I try to create different outfits every single day. Thanks to this I could feel good about myself. E. took me for a surprise trip and gave the only one tip about the outfit – should be comfortable. So it was!

*****

Żeby ubarwić życie codzienne staram się dobierać taki strój, który zapewni mi dobre samopoczucie i komfort. Wybierając się z E. na wycieczkę nie wiedziałam gdzie mnie zabiera. Dał mi tylko jedną wskazówkę co do mojego stroju: ma być wygodnie. To było!

These sneakers are my favourite because of the match to casual and also elegant style. The second one is kidney bag which makes you having got free hands. Then common, popular jeans, shirt, white jacket and we are done with a comfortable and original look of the day.

*****

Te adidasy są moimi ulubieńcami, bo pasują nie tylko do sportowej, ale także eleganckiej stylizacji. Druga niesamowicie przydatna akcesoria to „nerka”. Sprawdza się w każdej okoliczności, a zwłaszcza w podróży, gdy chcemy mieć wolne ręce i naszą zawartość na oku. Typowe, popularne ostatnio dżinsy, koszula, biała marynarka i mamy wygodny, a jednocześnie niebanalny strój dnia.

 

I hope you like it! Good luck finding your passions <3 

Mam nadzieję, że się Wam podoba! Owocnego szukania swoich pasji <3 

You may also like

2 komentarze

  1. Pani Dominiko, bardzo lubię Twoje stylizacje – nie tylko za sam efekt wizualny, ale przede wszystkim dlatego, że zawsze za nimi coś się kryje. Wiem doskonale, że jest to dziedzina, która zajmuje w Twoim życiu ważne miejsce, a rezultaty widać gołym okiem. Z pewnością skorzystam ze wskazówek, którymi się wyżej podzieliłaś. Zainspirowałaś mnie, za co Ci dziękuje! <3

    1. Bardzo miło czytac takie słowa! :*
      Jeszcze bardziej cieszę się majac świadomośc, że mogłaś znaleźc inspirację dla siebie.
      <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *