Jak budować zdrowy związek, czyli ebook na Walentynki – DO POBRANIA

Każdy chce kochać i być kochanym. Powtórzę za prof. Zbigniewem Lwem- Starowiczem, że ten pierwszy element nie może się odbywać bez drugiego i odwrotnie. Często pragnienie miłości zasłaniamy czymś innym np. aktywnym życiem, sukcesem w pracy lub podróżami żeby tylko o niej nie myśleć. A to ona nas dopełnia. Kiedy to dopełnienie zagości na dobre w naszym życiu to dopiero wtedy zaczyna się długa i żmudna droga zatytułowana: „małżeństwo”, „narzeczeństwo” lub „związek”. KAŻDA relacja przechodzi przez trudne chwile. Jedyne co nasz różni to sposób w jaki sobie z tymi trudnościami radzimy.

Specjalnie dla Was stworzyłam e-book podpowiadający „Jak budować zdrowy związek”, w którym znajdziesz:

 • 8 jasnych wskazówek i zarazem odpowiedzi na to pytanie,
 • konkretne zadania do wykonania samodzielnie i/lub z partnerem,
 • polecenia książek i artykułu psychologicznego,
 • listę pomysłów na randkę,
 • dodatek: przepisy na kolację walentynkową!

 

       

 

Wykonanie zadań zawartych w tym poradniku ma na celu jasne określenie Twoich potrzeb w związku, wzmocnienie Waszej komunikacji z partnerem/partnerką oraz zrozumienie pewnych mechanizmów rządzących niektórymi zachowaniami. Ten ostatni element pozwoli uniknąć lub poradzić sobie z pułapkami zastawionymi w waszym związku. Pomogą one także pogłębić Ci wiedzę o Twoich emocjach, co razem będzie solidnym fundamentem do budowania poprawnej i silnej relacji.

 

PORADNIK DO POBRANIA: 

 

Dla Niej                  Dla Niego

 

Instrukcja obsługi:

 1. Pobierz i przeczytaj/przeglądnij cały poradnik. Stworzyłam dwie wersje – dla niej i dla niego. Wybierz odpowiednią dla siebie.
 2. Następnie wydrukuj e-book w całości lub wybierając tylko te strony, które zawierają ćwiczenia.
 3. Znajdź przestrzeń, w której będziesz mogła/mógł się nad nimi pochylić. Ważne abyś mogła/mógł się  skoncentrować i dokonać analizy swoich emocji, mechanizmów i ogólnej kondycji Twojego związku.
 4. Przejdź przez poszczególne kroki. Nie musisz zrealizować całego e-booka „na raz”. Jeśli nie masz wystarczająco dużo czasu lub energii podziel sobie zadania na kilka dni.
 5. Zaproś do wyzwania Twojego partnera/partnerkę. Ten krok będzie milowy.
 6. Uwspólnijcie swoje przemyślenia.

Powodzenia Kochani! Mocno Wam kibicuję i zabieram ten poradnik ze sobą by również w oparciu o niego pracować nad własnym związkiem. Podzielcie się koniecznie swoimi rezultatami w komenatrzu, mailu lub wiadomości prywatnej. Zaproście swoich bliskich do tego wyzwania. Chcemy budować piękne relacje, mamy nader wiedzy na temat tego jak mają one wygladać, ale życie nas mocno weryfikuje i jedyne co możemy z tym zrobić to zacząć nad tym wytrwale pracować. Bez względu na to na jakim etapie związku jesteś – trzeba o niego ciągle dbać. Dbajmy, Moi Drodzy!

Miłej lektury <3

You may also like

3 komentarze

 1. Dopiero teraz udało mi się dojść do tego wpisu i przeczytać cały e-book dla niej 🙂 Naprawde świetna robota! Bardzo motywujący, fajne ćwiczenia dla samej siebie i dla par. Zaczerpnęłam sporo inspiracji. Czekam na więcej tego typu poradników 🙂

  Pozdrawiam!

  1. Bardzo się cieszę 🙂 Szykuję e-book dla kobiet, w którym znajdą się porady dotyczące tego jak mądrze podejść do roli współczensej kobiety. Będę dać znać gdy skończę pracę i będzię on już dostępny. Dziękuję za komentarz <3

 2. Dopiero teraz udało mi się znaleźć więcej czasu na przeczytanie e-booka i muszę przyznać, że świetna robota. Zaczerpnęłam sporo inpiracji, oraz bardzo przydatne okazały się „ćwiczenia pisemne” w nim zawarte. Brawo! Czekam na więcej tego typu poradników.

  Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *