O psychologii przy kawie, czyli spotkanie Polaków na Majorce.

Mam na imię Dominika i jestem polskim psychologiem, mieszkającym na Majorce. Chciałabym zaprosić wszystkich chętnych Polaków na spotkanie ze mną, które będzie miało charakter zapoznawczy i edukacyjny. 

Cel spotkania

Zdaję sobie sprawę z tego jak trudno jest mówić o swoich osobistych przeżyciach i trudnościach. Wiem też, że wiele osób z różnych powodów ma opory przed spotkaniem się z psychologiem.

Chciałabym wyjść temu naprzeciw i stworzyć Wam okazję do poznania mnie w realnej rzeczywistości. Będzie to szansa, żeby zobaczyć w jaki sposób się zachowuję i co mówię. Dzięki temu sprawdzicie czy jestem osobą, której możecie zaufać, z którą chcielibyście współpracować lub polecić mnie komuś, kto tego akurat potrzebuje.

Zapraszam na spotkanie nie tylko te osoby, które rozważają współpracę z psychologiem, ale wszystkich, którzy są otwarci na nowe znajomości i rozwój.

I część – psychoedukacja 

Opowiem o tym jak wygląda moja praca, z jakimi problemami pracuję, i w jaki sposób pomagam. Obalę także kilka mitów związanych z moim zawodem i ogólnym postrzeganiem współpracy z psychologiem. Chętnie odpowiem na Wasze pytania związane z tym tematem. 

II część – networking 

Druga część będzie poświęcona networkingowi, czyli rozmowom, poznaniu się i wymienieniu kontaktów. Będzie to także świetna okazja, żeby nawiązać nowe znajomości lub opowiedzieć o swoim biznesie.

Organizacja

Spotkanie odbędzie się 22 listopada 2019 (w piątek) o godzinie 10:00 w Palmie, w biurze Regus. Dokładny adres to: Poligono de Son Castelló, Gremi de Sabaters 21.

Przewidywany czas trwania to ok. 3 godzin.

Koszt udziału to symboliczne 5 euro, które pokryje wydatki związane z:

  • parkingiem
  • poczęstunkiem
  • salą konferencyjną

W razie pytań służę pomocą.

Bardzo proszę o informację, czy jesteście zainteresowani takim spotkaniem i podaniem jej dalej. Mam nadzieję, że do zobaczenia!

You may also like

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *