Konsultacje online

Zapraszam do przeczytania wstępnych i bardzo ważnych informacji dotyczących współpracy ze mną.

Pracuję w nurcie holistycznym, czyli całościowym, który zakłada, że umysł i ciało stanowią jedność i wzajemnie na siebie wpływają. W rzeczywistości oznacza to, że jeśli zadbamy o swoje zdrowie i dobry stan fizyczny to odpłaci nam się również sfera duchowa. Uważam też, że poznanie siebie samego stanowi bazę do zawierania zdrowych relacji z innymi ludźmi oraz znalezienia poczucia szczęścia. Myślę, że żyjemy po to, by doznawać dobrych emocji i poczucia spełnienia na ile to tylko jest możliwe. Zdarzają się jednak takie momenty kiedy bardzo trudno jest nam znaleźć spokój i równowagę. To czas, w którym przydaje się pomoc kogoś z zewnątrz – zarówno bliskich osób, jak i odpowiedniego specjalisty.

W pracy przyświeca mi nadrzędne dobro osoby, która się do mnie zgłasza. Staram się wykazywać najwyższym poziomem empatii i zrozumienia. Ważne jest dla mnie zbudowanie wzajemnego zaufania, szacunku i stworzenie atmosfery, która sprzyja współpracy i poszukiwaniu rozwiązania problemu.

Obszary, w których najczęściej pomagam:

  • wybór i/lub rozwój ścieżki kariery zawodowej (rozeznanie swoich zdolności, umiejętności i talentów oraz idące za tym działania)
  • wyznaczanie i realizowanie celów (osobistych i zawodowych)
  • zarządzanie czasem
  • budowanie pewności siebie
  • umiejętność komunikacji i asertywność
  • przygotowanie do procesu rekrutacyjnego (tworzenie CV, research, przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej)
  • budowanie osobistej marki (social media, networking)
  • wsparcie psychologiczne (wypalenie zawodowe, stres, kryzysy, dokonywanie trudnych wyborów życiowych, wprowadzanie zmian, rozwiązywanie problemów)

Pracując w konsultacjach z klientami bazuję na teorii, ale uciekam się głównie do praktyki. Cenię narzędzia i wskazówki, które pozwalają dokonać konkretnych działań prowadzących do uzyskania oczekiwanych rezultatów.

Zostań na dłużej

Jeśli masz poczucie, że mój blog jest miejscem, które może Cię rozwijać i inspirować zostań ze mną na dłużej. Będzie mi bardzo miło. Jeśli masz ochotę być na bieżąco zaobserwuj mnie na Instagramie i polajkuj stronę na Facebooku.

W razie jakichkolwiek pytań lub w celu umówienia się na konsultację skontaktuj się ze mną za pośrednictwem maila lub wybranego komunikatora. Przekażę Ci wówczas więcej szczegółów dotyczących współpracy i jej zasad.