O mnie/About

Jestem psychologiem, blogerką i redaktorką. Uważam, że psychologia dotyka każdej sfery naszego życia warunkując zarówno jego jakość, jak i dobrostan, dlatego w moim poczuciu warto się z nią zaprzyjaźnić. Pomaga podejmować mądre decyzje i dokonywać wyborów, które sprawiają, że żyje nam się lepiej.

Jestem miłośniczką kawy, podróży i zbilansowanego zdrowego stylu życia. Rozwijam te dziedziny w życiu prywatnym i dzielę się częścią tych doświadczeń na blogu i portalach społecznościowych. Kreuję blogosferę, w której staram się w subiektywny i kreatywny sposób przybliżyć tajniki psychologii oraz jej wpływu na różne sfery naszego życia.

Prowadzę konsultacje online i na miejscu – na Majorce. Zajmuję się głównie rozwojem osobistym i coachingiem.  Prowadzę również konsultacje i poradnictwo psychologiczne. Tworzę warsztaty i projekty psychologiczne. 

Przeczytaj więcej o współpracy tutaj.

*****

ABOUT

I’m a psychologist, blogger and psychological magazine editor. I believe that psychology influences every part of our lives and determines the quality of life. That’s the reason why we should get to know it better. Psychology helps to make smart decisions and good choices which will make our life easier.

I’m coffee, travel and a balanced healthy lifestyle lover. I try to develop all of them and share some experience about it on my blog and social media. I create it to show you a subjective and creative way how psychology helps us in daily life.

I live in Spain and it is one of the reasons why I generally work online. I also offer appointments face to face in Majorca. I help with personal development and give psychological support.

Let’s read more here.