O mnie

Ukończyłam 5-letnie jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia o specjalności kliniczno-sądowej na Krakowskiej Akademii.

Doświadczenie zdobywałam od początku studiów pracując jako wolontariuszka w Domie Pomocy Społecznej, gdzie wspierałam osoby starsze. Miałam wtedy szansę poznać problemy związane z tym etapem życia (bilans życia, ograniczenie w rolach społecznych, problemy zaakceptowania własnych ograniczeń itp.).

Następnie przez 2 lata pracowałam jako coach prowadząc indywidualne sesje coachingowe z trenerami personalnymi, dietetykami, fizjoterapeutami i innymi specjalistami branży wellness. Przez ponad 2 lata prowadziłam również szkolenia i warsztaty z rozwoju osobistego i psychodietetyki (w Krakowie i Warszawie).

Obecnie prowadzę prywatny gabinet psychologiczny. Oferuję poradnictwo* i konsultacje psychologiczne online, a także stacjonarnie na Majorce. Zajmuję się m.in. problemami związanymi z emigracją, trudnościami w relacjach międzyludzkich, a także wspieram w kryzysach życiowych. Tworzę również projekty psychoedukacyjne, które mają na celu zwiększanie świadomości i wiedzy na temat zdrowia psychicznego. 

*„Poradnictwo psychologiczne jest profesjonalną pomocą osobom zdrowym, które nie radzą sobie z zaspokajaniem swoich potrzeb i realizowaniem zadań rozwojowych albo potrzebują pomocy w doskonaleniu swoich umiejętności koniecznych do realizacji ich potrzeb i zadań rozwojowych.

Celem poradnictwa jest zatem pomoc osobom doświadczającym dystresu w odzyskaniu równowagi emocjonalnej, w odzyskaniu przekonania o możliwości wpływania na swoje życie i poszukiwaniu potrzebnych do tego umiejętności, w odzyskaniu możliwości korzystania ze wsparcia innych osób, potrzebnego do realizacji własnych potrzeb i zadań rozwojowych.”