O mnie

Ukończyłam 5-letnie jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia o specjalności kliniczno-sądowej na Krakowskiej Akademii. 

Doświadczenie zdobywałam od początku studiów pracując jako wolontariuszka w Domie Pomocy Społecznej, gdzie wspierałam osoby starsze. Następnie przez 2 lata pracowałam jako coach prowadząc indywidualne sesje coachingowe z trenerami personalnymi, dietetykami, fizjoterapeutami i innymi specjalistami branży wellness. Przez ponad 2 lata prowadziłam również szkolenia i warsztaty z rozwoju osobistego i psychodietetyki (w Krakowie i Warszawie).   

Obecnie prowadzę prywatny gabinet psychologiczny. Oferuję poradnictwo i konsultacje psychologiczne online, a także stacjonarnie na Majorce. Zajmuję się m.in. problemami związanymi z emigracją, trudnościami w relacjach międzyludzkich, a także wspieram w kryzysach życiowych. Jak już wspomniałam od 2015 roku prowadzę sesje coachingowe. Tworzę także projekty psychoedukacyjne, które mają na celu zwiększanie świadomości i wiedzy na temat zdrowia psychicznego. 

https://www.instagram.com/domi_szura_psycholog/